Købe 01220083N med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding: | 250V |
|---|---|
| Afslutningsstil: | PC Pin |
| Serie: | 122 |
| Orientering: | Horizontal |
| Antal kredsløb: | 1 |
| Monteringstype: | PCB |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | 01220083N |
| Sikringstype: | Clip |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Sikringsstørrelse: | 1/4" Dia (6.4mm) |
| Til brug med / relaterede produkter: | 1/4" Dia |
| Udvidet beskrivelse: | Fuse Clip 30A 250V 1 Circuit Cartridge PCB |
| Beskrivelse: | FUSE CLIP CARTRIDGE 250V 30A PCB |
| Nuværende vurdering: | 30A |
| Kontaktmateriale: | Beryllium Copper |
| Kontakt Afslut: | Silver |
| Email: | [email protected] |