Købe 0259001.M med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 125V |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 125V |
| Størrelse / Dimension: | 0.315" Dia x 0.512" L (8.00mm x 13.00mm) |
| Serie: | 259 |
| Responstid: | Fast |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can, Horizontal |
| Andre navne: | 0259001 0259001. 0259001M F1317 T259001 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 90°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smeltning I²t: | 0.256 |
| Fabrikantens standard ledetid: | 11 Weeks |
| Producentens varenummer: | 0259001.M |
| Sikringstype: | Board Mount |
| Funktioner: | Intrinsically Safe |
| Beskrivelse: | FUSE BRD MNT 1A 125VAC/VDC RAD |
| DC Cold Resistance: | 0.128 Ohm |
| Nuværende vurdering: | 1A |
| klasse: | - |
| Brydeskapacitet @ Nominel spænding: | 50A AC, 300A DC |
| Godkendelser: | Baseefa, UR |
| Applikationer: | Hazardous Locations |
| Email: | [email protected] |