Købe 04450715Z med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding: | 32V |
|---|---|
| Afslutningsstil: | PC Pin |
| Serie: | 445 |
| Andre navne: | 04450715 4450715 |
| Orientering: | Vertical |
| Antal kredsløb: | 1 |
| Monteringstype: | PCB |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | 04450715Z |
| Sikringstype: | Holder |
| Sikringstype: | Blade |
| Sikringsstørrelse: | 0.75" L x 0.2" W x 0.74" H (19.1mm x 5.1mm x 18.8mm) |
| Til brug med / relaterede produkter: | ATC, ATO |
| Udvidet beskrivelse: | Fuse Holder 15A 32V 1 Circuit Blade PCB |
| Beskrivelse: | FUSE HOLDER BLADE 32V 15A PCB |
| Nuværende vurdering: | 15A |
| Kontaktmateriale: | Copper Alloy |
| Kontakt Afslut: | Tin |
| Email: | [email protected] |