Købe 0603L150SLYR med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Maks: | 6V |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Tid til tur: | 500ms |
| Tykkelse (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Størrelse / Dimension: | 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Serie: | POLY-FUSE®, LoRho |
| Modstand - Post Trip (R1) (Max): | 80 mOhm |
| Modstand - Initial (Ri) (Min): | 7 mOhm |
| Modstand - 25 ° C (Typ): | - |
| Vurderinger: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 0603 (1608 Metric), Concave |
| Andre navne: | 0603L150SLYR-ND 603L150SLYR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 10 Weeks |
| Producentens varenummer: | 0603L150SLYR |
| Blyafstand: | - |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Udvidet beskrivelse: | PTC Resettable Fuse 6V Ih Surface Mount 0603 (1608 Metric), Concave |
| Beskrivelse: | PTC 6V POLYFUSE 0603 SL 1.50A |
| Nuværende - tur (it): | 3A |
| Nuværende - Maks: | 50A |
| Nuværende - Hold (Ih) (Max): | 1.5A |
| Godkendelser: | cURus, TUV |
| Email: | [email protected] |