Købe 0805J2000391KDT med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering: | 200V |
|---|---|
| Tolerance: | ±10% |
| Tykkelse (Max): | 0.051" (1.30mm) |
| Temperaturkoefficient: | X7R |
| Størrelse / Dimension: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Serie: | - |
| Vurderinger: | AEC-Q200 |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 0805 (2012 Metric) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Producentens varenummer: | 0805J2000391KDT |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Funktioner: | Epoxy Mountable, High Temperature |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 390pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 390PF 200V X7R 0805 |
| kapacitans: | 390pF |