Købe 1206J2000123MDT med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering: | 200V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Tykkelse (Max): | 0.063" (1.60mm) |
| Temperaturkoefficient: | X7R |
| Størrelse / Dimension: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Serie: | - |
| Vurderinger: | AEC-Q200 |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 1206 (3216 Metric) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Producentens varenummer: | 1206J2000123MDT |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Funktioner: | Epoxy Mountable, High Temperature |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 0.012µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 0.012UF 200V X7R 1206 |
| kapacitans: | 0.012µF |