Købe 15KPA280 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Reverse Standoff (Typ): | 280V |
|---|---|
| Spænding - Klemme (Max) @ Ipp: | 477.23V |
| Spænding - Opdeling (Min): | 294.84V |
| Envejs kanaler: | 1 |
| Type: | Zener |
| Leverandør Device Package: | P600 |
| Serie: | 15KPA |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 15000W (15kW) |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | P600, Axial |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 9 Weeks |
| Producentens varenummer: | 15KPA280 |
| Beskrivelse: | TVS DIODE 280VWM 477.23VC P600 |
| Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 317.9A |