Købe 1808Y5000821MDT med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering: | 500V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Tykkelse (Max): | 0.079" (2.00mm) |
| Temperaturkoefficient: | X7R |
| Størrelse / Dimension: | 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) |
| Serie: | FlexiCap™ |
| Vurderinger: | AEC-Q200 |
| Emballage: | - |
| Pakke / tilfælde: | 1808 (4520 Metric) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Producentens varenummer: | 1808Y5000821MDT |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 820pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 820PF 500V X7R 1808 |
| kapacitans: | 820pF |