Købe 1812J2000392KDT med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering: | 200V |
|---|---|
| Tolerance: | ±10% |
| Tykkelse (Max): | 0.098" (2.50mm) |
| Temperaturkoefficient: | X7R |
| Størrelse / Dimension: | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Serie: | - |
| Vurderinger: | AEC-Q200 |
| Emballage: | - |
| Pakke / tilfælde: | 1812 (4532 Metric) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount, MLCC |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 8 Weeks |
| Producentens varenummer: | 1812J2000392KDT |
| Lead Style: | - |
| Blyafstand: | - |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Funktioner: | Epoxy Mountable, High Temperature |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 3900pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 3900PF 200V X7R 1812 |
| kapacitans: | 3900pF |