Købe 1812Y2000561KFR med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering: | 200V |
|---|---|
| Tolerance: | ±10% |
| Tykkelse (Max): | 0.098" (2.50mm) |
| Temperaturkoefficient: | C0G, NP0 |
| Størrelse / Dimension: | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Serie: | FlexiCap™ |
| Vurderinger: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 1812 (4532 Metric) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Producentens varenummer: | 1812Y2000561KFR |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 560pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 560PF 200V C0G/NP0 1812 |
| kapacitans: | 560pF |