Købe 2220Y2000470GFR med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering: | 200V |
|---|---|
| Tolerance: | ±2% |
| Tykkelse (Max): | 0.098" (2.50mm) |
| Temperaturkoefficient: | C0G, NP0 |
| Størrelse / Dimension: | 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Producentens varenummer: | 2220Y2000470GFR |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 47pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 47PF 200V C0G/NP0 2220 |
| kapacitans: | 47pF |