Købe 2900303 med BYCHPS
Køb med garanti
| Tænd for spænding (maks.): | - |
|---|---|
| Sluk spænding (Min): | - |
| Afslutningsstil: | Screwless Clamp |
| Skiftespænding: | 250VAC, 250VDC - Max |
| Serie: | PLC-RPT |
| Udgivelsestid: | 8ms |
| Relæ Type: | General Purpose with Socket |
| Emballage: | Bulk |
| Andre navne: | 277-9410 2900303-ND PLC-RPIT-60DC/21 PLCRPIT60DC21 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 60°C |
| Brug tid: | 5ms |
| Monteringstype: | DIN Rail |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 3 Weeks |
| Producentens varenummer: | 2900303 |
| Funktioner: | LED Indicator, PLC Terminal Block |
| Udvidet beskrivelse: | General Purpose with Socket Relay SPDT (1 Form C) 60VDC Coil DIN Rail |
| Beskrivelse: | RELAY GEN PURPOSE SPDT 6A 60V |
| Kontakt Rating (Aktuel): | 6A |
| Kontaktmateriale: | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Kontaktformular: | SPDT (1 Form C) |
| Spole spænding: | 60VDC |
| Spole type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | - |
| Coil Power: | - |
| Coil Current: | 4.8mA |
| Email: | [email protected] |