Købe 2967507 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Belastning: | 3 ~ 33 V |
|---|---|
| Spænding - Indgang: | 24VDC |
| Afslutningsstil: | Push In |
| Leverandør Device Package: | - |
| Serie: | PLC-OSP |
| Relæ Type: | Relay |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Module |
| Output Type: | DC |
| Andre navne: | 277-4982 2967507-ND PLC-OSP- 24DC/24DC/2/ACT PLC-OSP-24DC/24DC/2/ACT |
| On-State Resistance (Max): | - |
| Monteringstype: | DIN Rail |
| Fabrikantens standard ledetid: | 5 Weeks |
| Producentens varenummer: | 2967507 |
| Load Current: | 3A |
| Udvidet beskrivelse: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module |
| Beskrivelse: | DIN RAIL TERM BLK W/OPTOCO 24V |
| Kredsløb: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |