Købe 6100-332K-RC med BYCHPS
Køb med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerance: | ±10% |
| Leverandør Device Package: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.433" Dia (11.00mm) |
| Afskærmning: | Unshielded |
| Serie: | 6100 |
| Vurderinger: | - |
| Q @ Freq: | 1 @ 252kHz |
| Emballage: | Tray |
| Pakke / tilfælde: | Radial |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Core: | Ferrite |
| Fabrikantens standard ledetid: | 20 Weeks |
| Producentens varenummer: | 6100-332K-RC |
| selvinduktion: | 3.3mH |
| Højde - Siddende (Max): | 0.413" (10.50mm) |
| Frekvens - Test: | 100kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 1MHz |
| Udvidet beskrivelse: | 3.3mH Unshielded Wirewound Inductor 350mA 5.63 Ohm Max Radial |
| Beskrivelse: | FIXED IND 3.3MH 350MA 5.63 OHM |
| DC-resistens (DCR): | 5.63 Ohm Max |
| Nuværende vurdering: | 350mA |
| Nuværende - Mætning: | - |
| Email: | [email protected] |