Købe 7022.0650 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | - |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 500V |
| Størrelse / Dimension: | 0.250" Dia x 1.252" L (6.35mm x 31.80mm) |
| Serie: | A12FA |
| Responstid: | Fast |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" |
| Andre navne: | 486-1948 7022.065 7022.065-ND 7022.0650-ND 7022065 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Holder |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smeltning I²t: | 3.4 |
| Fabrikantens standard ledetid: | 7 Weeks |
| Producentens varenummer: | 7022.0650 |
| Sikringstype: | Cartridge, Ceramic |
| Beskrivelse: | FUSE CERM 3.15A 500VAC 3AB 3AG |
| Nuværende vurdering: | 3.15A |
| Farve: | - |
| Brydeskapacitet @ Nominel spænding: | 150kA |
| Godkendelser: | UR |
| Email: | [email protected] |