Købe 74271221S med BYCHPS
Køb med garanti
| Type: | Round |
|---|---|
| Serie: | Star-Tec |
| Vurderinger: | - |
| Ydermål: | 1.323" W x 1.161" H (33.60mm x 29.50mm) |
| Andre navne: | 732-3621 |
| Monteringstype: | Free Hanging |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale: | 4W620 |
| Fabrikantens standard ledetid: | 8 Weeks |
| Producentens varenummer: | 74271221S |
| Længde: | 1.661" (42.20mm) |
| Indvendig Dimension: | 0.413" Dia (10.50mm) |
| Impedans @ Frekvens: | 270 Ohm @ 100MHz |
| Udvidet beskrivelse: | Hinged (Snap On), Key Required Free Hanging Ferrite Core 270 Ohm @ 100MHz ID 0.413" Dia (10.50mm) OD 1.323" W x 1.161" H (33.60mm x 29.50mm) Length 1.661" (42.20mm) |
| Design: | Hinged (Snap On), Key Required |
| Beskrivelse: | FERRITE CORE 270 OHM HINGED |
| Email: | [email protected] |