Købe 7443556190 med BYCHPS
Køb med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Leverandør Device Package: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.720" L x 0.717" W (18.30mm x 18.20mm) |
| Afskærmning: | Shielded |
| Serie: | WE-HCI |
| Vurderinger: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Emballage: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfælde: | Nonstandard |
| Andre navne: | 732-2169-6 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Core: | - |
| Fabrikantens standard ledetid: | 16 Weeks |
| Producentens varenummer: | 7443556190 |
| selvinduktion: | 1.9µH |
| Højde - Siddende (Max): | 0.362" (9.20mm) |
| Frekvens - Test: | 100kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 51MHz |
| Udvidet beskrivelse: | 1.9µH Shielded Wirewound Inductor 32.5A 1.2 mOhm Nonstandard |
| Beskrivelse: | FIXED IND 1.9UH 32.5A 1.2 MOHM |
| DC-resistens (DCR): | 1.2 mOhm |
| Nuværende vurdering: | 32.5A |
| Nuværende - Mætning: | 52A |
| Email: | [email protected] |