Købe 80E1C2.75 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | - |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 2750V (2.75kV) |
| Størrelse / Dimension: | 3.000" Dia x 10.875" L (76.20mm x 276.23mm) |
| Serie: | POWR-GARD® |
| Responstid: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Cartridge, Non-Standard |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Holder |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smeltning I²t: | - |
| Fabrikantens standard ledetid: | 19 Weeks |
| Producentens varenummer: | 80E1C2.75 |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Funktioner: | Indicating |
| Beskrivelse: | FUSE CRTRDGE 80A 2.75KVAC NONSTD |
| Nuværende vurdering: | 80A |