Købe AN80L25RMSTX med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Output: | 2.5V |
|---|---|
| Spænding - Indgang: | 2.9 V ~ 14.5 V |
| Spænding - Dropout (Typisk): | - |
| Leverandør Device Package: | MINI-5D |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Fixed |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | SC-74A, SOT-753 |
| Andre navne: | AN80L25RMSTXTR |
| Driftstemperatur: | -30°C ~ 85°C |
| Antal regulatorer: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | AN80L25RMSTX |
| Udvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.5V 150mA MINI-5D |
| Beskrivelse: | IC REG LDO 2.5V 0.15A MINI5D |
| Nuværende - Output: | 150mA |
| Nuværende - Grænse (Min): | 180mA |