Købe AQW610EH med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Belastning: | 0 ~ 350 V |
|---|---|
| Spænding - Indgang: | 1.14VDC |
| Afslutningsstil: | PC Pin |
| Leverandør Device Package: | 8-DIP |
| Serie: | PhotoMOS™ AQW |
| Relæ Type: | Relay |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Output Type: | AC, DC |
| Andre navne: | 255-1471 255-1471-5 255-1471-ND AQW610EH-ND |
| On-State Resistance (Max): | 25 Ohm |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 13 Weeks |
| Producentens varenummer: | AQW610EH |
| Load Current: | 120mA |
| Udvidet beskrivelse: | Solid State Relay DPST-NO/NC (1 Form A and B) 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Beskrivelse: | RELAY OPTO AC/DC 350V 120MA 8DIP |
| Kredsløb: | DPST-NO/NC (1 Form A and B) |
| Email: | [email protected] |