Købe AQY212EH med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Belastning: | 0 ~ 60 V |
|---|---|
| Spænding - Indgang: | 1.14VDC |
| Afslutningsstil: | PC Pin |
| Leverandør Device Package: | 4-DIP |
| Serie: | PhotoMOS™ AQY |
| Relæ Type: | Relay |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 4-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Output Type: | AC, DC |
| Andre navne: | 255-2963 AQY212EH-ND |
| On-State Resistance (Max): | 2.5 Ohm |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 13 Weeks |
| Producentens varenummer: | AQY212EH |
| Load Current: | 550mA |
| Udvidet beskrivelse: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Beskrivelse: | RELAY OPTO SPST 550MA 4 DIP 60V |
| Kredsløb: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |