Købe AQY221R6V med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Belastning: | 0 ~ 30 V |
|---|---|
| Spænding - Indgang: | 1.14VDC |
| Afslutningsstil: | SMD (SMT) Tab |
| Leverandør Device Package: | 4-SSOP |
| Serie: | PhotoMOS™ AQY |
| Relæ Type: | Relay |
| Emballage: | Cut Tape (CT) |
| Pakke / tilfælde: | 4-SMD (0.175", 4.45mm) |
| Output Type: | AC, DC |
| Andre navne: | 255-5279 255-5279-1 255-5279-1-ND |
| On-State Resistance (Max): | 350 mOhm |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 2A (4 Weeks) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 13 Weeks |
| Producentens varenummer: | AQY221R6V |
| Load Current: | 1A |
| Udvidet beskrivelse: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SMD (0.175", 4.45mm) |
| Beskrivelse: | RELAY OPTO SPST 1A 30V 4-SSOP |
| Kredsløb: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |