Købe AS1352_7BC0-T med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Output: | 2.5V, 2.9V, 3V, 1.8V |
|---|---|
| Spænding - Indgang: | 3 V ~ 5.5 V |
| Spænding - Dropout (Typisk): | 0.2V @ 200mA |
| Leverandør Device Package: | 12-QFN (4x4) |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Fixed |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 12-VQFN Exposed Pad |
| Andre navne: | AS1352-7BC0-T AS1352-7BC0-T-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal regulatorer: | 4 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 12 Weeks |
| Producentens varenummer: | AS1352_7BC0-T |
| Udvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.5V, 2.9V, 3V, 1.8V 200mA 12-QFN (4x4) |
| Beskrivelse: | IC REG LDO 2.5/2.9/3/1.8V 12QFN |
| Nuværende - Output: | 200mA |
| Nuværende - Grænse (Min): | - |
| Email: | [email protected] |