Købe B32621A3104J289 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 250V |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 140V |
| Tolerance: | ±5% |
| Afslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimension: | 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm) |
| Serie: | B32621 |
| Emballage: | Tape & Box (TB) |
| Pakke / tilfælde: | Radial |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | B32621A3104J289 |
| Blyafstand: | 0.394" (10.00mm) |
| Højde - Siddende (Max): | 0.472" (12.00mm) |
| Funktioner: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 0.1µF ±5% Film Capacitor 140V 250V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized - Stacked |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.1UF 5% 250VDC RADIAL |
| kapacitans: | 0.1µF |