Købe B43704A9278M000 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsbedømmelse: | 400V |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Overflade Mount Land Størrelse: | - |
| Størrelse / Dimension: | 2.032" Dia (51.60mm) |
| Serie: | B43704 |
| Ripple Current: | 11.9A @ 100Hz |
| Polarisering: | Polar |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Andre navne: | B43704A9278M |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 10 Weeks |
| Producentens varenummer: | B43704A9278M000 |
| Levetid @ Temp.: | 12000 Hrs @ 85°C |
| Blyafstand: | 0.874" (22.20mm) |
| Impedans: | 65 mOhm |
| Højde - Siddende (Max): | 4.693" (119.20mm) |
| Udvidet beskrivelse: | 2700µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 40 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 40 mOhm @ 100Hz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 2700UF 20% 400V SCREW |
| kapacitans: | 2700µF |