Købe BFC230354104 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 400V |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 100V |
| Tolerance: | ±5% |
| Afslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimension: | 0.492" L x 0.185" W (12.50mm x 4.70mm) |
| Serie: | MKT303 |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial |
| Andre navne: | 222230354104 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Producentens varenummer: | BFC230354104 |
| Blyafstand: | 0.394" (10.00mm) |
| Højde - Siddende (Max): | 0.374" (9.50mm) |
| Funktioner: | Long Life |
| Udvidet beskrivelse: | 0.1µF ±5% Film Capacitor 100V 400V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polyester, Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.1UF 5% 400VDC RADIAL |
| kapacitans: | 0.1µF |