Købe BFC233814104 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 440V |
| Tolerance: | ±20% |
| Afslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimension: | 0.689" L x 0.394" W (17.50mm x 10.00mm) |
| Serie: | MKP338 1 |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial |
| Andre navne: | 2222 338 14104 222233814104 BC1588 BFC2 338 14104 BFC2 338 14104 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Producentens varenummer: | BFC233814104 |
| Blyafstand: | 0.591" (15.00mm) |
| Højde - Siddende (Max): | 0.650" (16.50mm) |
| Funktioner: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 0.1µF ±20% Film Capacitor 440V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.1UF 20% 1KVDC RADIAL |
| kapacitans: | 0.1µF |