Købe BFC238301275 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 250V |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 125V |
| Tolerance: | ±5% |
| Afslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimension: | 1.220" L x 0.709" W (31.00mm x 18.00mm) |
| Serie: | MMKP383 |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial |
| Andre navne: | 222238301275 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Producentens varenummer: | BFC238301275 |
| Blyafstand: | 1.083" (27.50mm) |
| Højde - Siddende (Max): | 1.102" (28.00mm) |
| Funktioner: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 2.7µF ±5% Film Capacitor 125V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 2.7UF 5% 250VDC RADIAL |
| kapacitans: | 2.7µF |