Købe BFC238623684 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 630V |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 220V |
| Tolerance: | ±5% |
| Afslutning: | Screw Terminals |
| Størrelse / Dimension: | 1.319" L x 0.866" W (33.50mm x 22.00mm) |
| Serie: | MMKP386 |
| Emballage: | Tray |
| Pakke / tilfælde: | Rectangular Box |
| Andre navne: | 222238623684 |
| Driftstemperatur: | -50°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | BFC238623684 |
| Blyafstand: | 0.894" (22.70mm) |
| Højde - Siddende (Max): | 1.201" (30.50mm) |
| Funktioner: | Long Life |
| Udvidet beskrivelse: | 0.68µF ±5% Film Capacitor 220V 630V Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 6 mOhm |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.68UF 5% 630VDC SCREW |
| kapacitans: | 0.68µF |