Købe BFC246807225 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 100V |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 63V |
| Tolerance: | ±5% |
| Afslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimension: | 1.024" L x 0.295" W (26.00mm x 7.50mm) |
| Serie: | MKT468 |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | Radial |
| Andre navne: | 222246807225 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Producentens varenummer: | BFC246807225 |
| Blyafstand: | 0.886" (22.50mm) |
| Højde - Siddende (Max): | 0.630" (16.00mm) |
| Funktioner: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 2.2µF ±5% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polyester, Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 2.2UF 5% 100VDC RADIAL |
| kapacitans: | 2.2µF |