Købe BQ500211RGZR med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | 48-VQFN (7x7) |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 110°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | BQ500211RGZR |
| Udvidet beskrivelse: | Wireless Power Transmitter PMIC 48-VQFN (7x7) |
| Beskrivelse: | IC WIRELESS PWR TX 48VQFN |
| Nuværende - Forsyning: | 52mA |
| Applikationer: | Wireless Power Transmitter |
| Email: | [email protected] |