Købe BQ500511RHAR med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 2 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | 40-VQFN (6x6) |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 40-VFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 12 Weeks |
| Producentens varenummer: | BQ500511RHAR |
| Udvidet beskrivelse: | Wireless Power Transmitter PMIC 40-VQFN (6x6) |
| Beskrivelse: | IC WIRELESS TRANSMITTER 40VQFN |
| Nuværende - Forsyning: | 3.45mA |
| Applikationer: | Wireless Power Transmitter |
| Email: | [email protected] |