Købe C1206C271K5GACTU med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering: | 50V |
|---|---|
| Tolerance: | ±10% |
| Tykkelse (Max): | 0.035" (0.88mm) |
| Temperaturkoefficient: | C0G, NP0 |
| Størrelse / Dimension: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Serie: | C |
| Vurderinger: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 1206 (3216 Metric) |
| Andre navne: | 399-1209-2 C1206C271K5GAC C1206C271K5GAC7800 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount, MLCC |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 22 Weeks |
| Producentens varenummer: | C1206C271K5GACTU |
| Lead Style: | - |
| Blyafstand: | - |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Funktioner: | Low ESL |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 270pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 270PF 50V C0G/NP0 1206 |
| kapacitans: | 270pF |