Købe C1206C470JGGACTU med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering: | 2000V (2kV) |
|---|---|
| Tolerance: | ±5% |
| Tykkelse (Max): | 0.069" (1.75mm) |
| Temperaturkoefficient: | C0G, NP0 |
| Størrelse / Dimension: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Andre navne: | 399-7205-2 C1206C470JGGAC C1206C470JGGAC7800 C1206C470JGGACTU-ND |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Producentens varenummer: | C1206C470JGGACTU |
| Højde - Siddende (Max): | - |
| Funktioner: | High Voltage |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 47pF ±5% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |
| Beskrivelse: | CAP CER 47PF 2KV C0G/NP0 1206 |
| kapacitans: | 47pF |