Købe CEO100M125 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | - |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 415V |
| Størrelse / Dimension: | 1.016" Dia x 2.283" L (25.80mm x 58.00mm) |
| Serie: | CEO |
| Responstid: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Bolt Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smeltning I²t: | - |
| Fabrikantens standard ledetid: | 9 Weeks |
| Producentens varenummer: | CEO100M125 |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Funktioner: | - |
| Beskrivelse: | FUSE 100M125 415V AC BS88 |
| Nuværende vurdering: | 100A |
| klasse: | - |
| Brydeskapacitet @ Nominel spænding: | 80kA |
| Godkendelser: | CE |
| Applikationer: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |