Købe CGHV14500F med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Test: | 50V |
|---|---|
| Spændingsvurdering: | 125V |
| Transistor Type: | HEMT |
| Leverandør Device Package: | 440117 |
| Serie: | GaN |
| Power - Output: | 500W |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | 440117 |
| Støj figur: | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 12 Weeks |
| Producentens varenummer: | CGHV14500F |
| Gevinst: | 17dB |
| Frekvens: | 1.2GHz ~ 1.4GHz |
| Udvidet beskrivelse: | RF Mosfet HEMT 50V 500mA 1.2GHz ~ 1.4GHz 17dB 500W 440117 |
| Beskrivelse: | FET RF 125V 1.4GHZ 440117 |
| Nuværende vurdering: | 36A |
| Nuværende - Test: | 500mA |
| Email: | [email protected] |