Købe DP83820BVUW med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 3.3V |
|---|---|
| Leverandør Device Package: | 208-QFP (28x28) |
| standarder: | 1000 Base-X PHY |
| Serie: | - |
| protokol: | Ethernet |
| Emballage: | Tube |
| Pakke / tilfælde: | 208-BFQFP |
| Andre navne: | *DP83820BVUW |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | DP83820BVUW |
| grænseflade: | PCI |
| Fungere: | Controller |
| Udvidet beskrivelse: | Ethernet Controller 1000 Base-X PHY PCI Interface 208-QFP (28x28) |
| Beskrivelse: | IC CONTROLLER ETHERNET 208QFP |
| Nuværende - Forsyning: | 150mA |
| Email: | [email protected] |