Købe DRA1-CMX60D5 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Belastning: | 1 ~ 60 V |
|---|---|
| Spænding - Indgang: | 3 ~ 10VDC |
| Afslutningsstil: | Screw Terminal |
| Leverandør Device Package: | - |
| Serie: | DRA |
| Relæ Type: | Relay |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Module |
| Output Type: | DC |
| Andre navne: | CC2231 DRA1-CMX60D5-ND |
| On-State Resistance (Max): | 100 mOhm |
| Monteringstype: | DIN Rail |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 3 Weeks |
| Producentens varenummer: | DRA1-CMX60D5 |
| Load Current: | 5A |
| Udvidet beskrivelse: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module |
| Beskrivelse: | RELAY SSR SPST-NO 60VDC 5A DIN |