Købe ECK-D3D101KBP med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering: | 2000V (2kV) |
|---|---|
| Tolerance: | ±10% |
| Tykkelse (Max): | - |
| Temperaturkoefficient: | Y5P (B) |
| Størrelse / Dimension: | 0.276" Dia (7.00mm) |
| Serie: | KBP |
| Vurderinger: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial, Disc |
| Andre navne: | ECKD3D101KBP P4474A |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | ECK-D3D101KBP |
| Lead Style: | Straight |
| Blyafstand: | 0.295" (7.50mm) |
| Højde - Siddende (Max): | 0.433" (11.00mm) |
| Funktioner: | High Voltage |
| Fejlrate: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 100pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc |
| Beskrivelse: | CAP CER 100PF 2KV Y5P RADIAL |
| kapacitans: | 100pF |