Købe ECW-F4514RHL med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 400V |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | - |
| Tolerance: | ±3% |
| Afslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimension: | 0.807" L x 0.406" W (20.50mm x 10.30mm) |
| Serie: | ECW-F(L) |
| Emballage: | Tape & Box (TB) |
| Pakke / tilfælde: | Radial |
| Andre navne: | ECWF4514RHL |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 15 Weeks |
| Producentens varenummer: | ECW-F4514RHL |
| Blyafstand: | 0.295" (7.50mm) |
| Højde - Siddende (Max): | 0.858" (21.80mm) |
| Funktioner: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 0.51µF ±3% Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.51UF 3% 400VDC RADIAL |
| kapacitans: | 0.51µF |