Købe EL240A30R-24 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Belastning: | 24 ~ 280 V |
|---|---|
| Spænding - Indgang: | 21 ~ 27VDC |
| Afslutningsstil: | Quick Connect - 0.187"/0.250" |
| Leverandør Device Package: | - |
| Serie: | EL |
| Relæ Type: | Relay |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Module |
| Output Type: | AC |
| Andre navne: | CC2461 |
| On-State Resistance (Max): | - |
| Monteringstype: | Chassis Mount or Panel Mount |
| Producentens varenummer: | EL240A30R-24 |
| Load Current: | 30A |
| Udvidet beskrivelse: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module |
| Beskrivelse: | RELAY SSR 280VAC 30A 21-27VDC |
| Kredsløb: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |