Købe ESDA6V1-5T6 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Reverse Standoff (Typ): | 3V |
|---|---|
| Spænding - Klemme (Max) @ Ipp: | - |
| Spænding - Opdeling (Min): | 6.1V |
| Envejs kanaler: | 5 |
| Type: | Zener |
| Leverandør Device Package: | 6-UDFN (1x1) |
| Serie: | ESDA, TRANSIL™ |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 35W |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 6-UFDFN |
| Andre navne: | 497-10415-2 ESDA6V15T6 |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer: | ESDA6V1-5T6 |
| Beskrivelse: | TVS DIODE 3VWM 6UDFN |
| Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs): | - |
| Kapacitans @ Frekvens: | - |
| Applikationer: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |