Købe FHAC0002ZXJC med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding: | 32V |
|---|---|
| Afslutningsstil: | Wire Leads |
| Serie: | FHAC |
| Orientering: | - |
| Antal kredsløb: | 1 |
| Monteringstype: | Free Hanging In Line |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 14 Weeks |
| Producentens varenummer: | FHAC0002ZXJC |
| Sikringstype: | Holder |
| Sikringstype: | Blade |
| Sikringsstørrelse: | 0.75" L x 0.2" W x 0.74" H (19.1mm x 5.1mm x 18.8mm) |
| Til brug med / relaterede produkter: | ATC, ATO |
| Udvidet beskrivelse: | Fuse Holder 30A 32V 1 Circuit Blade Free Hanging In Line |
| Beskrivelse: | FUSE HLDR BLADE 32V 30A IN LINE |
| Nuværende vurdering: | 30A |
| Kontaktmateriale: | - |
| Kontakt Afslut: | - |
| Email: | [email protected] |