Købe FN3270H-65-34 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering DC: | - |
|---|---|
| Spændingsvurdering AC (fase til fase): | 520V |
| Spændingsvurdering AC (fase til jord / neutral): | 300V |
| Spændingsvurdering AC: | 480V |
| Afslutningsstil: | Terminal Post |
| Serie: | FN 3270 |
| Andre navne: | 800-421 806169 817-1398 FN3270H6534 |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 100°C |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Fabrikantens standard ledetid: | 10 Weeks |
| Producentens varenummer: | FN3270H-65-34 |
| selvinduktion: | - |
| Frekvens - Drift: | DC ~ 60Hz |
| Filter Type: | Three Phase (Delta) |
| Beskrivelse: | LINE FILTER 480VAC 65A CHASS MNT |
| Nuværende: | 65A |
| Konfiguration: | Single Stage |
| Godkendelser: | CSA, ENEC, UR |
| Applikationer: | Inverters, Power Drive Systems |
| Email: | [email protected] |