Købe FWH-60B med BYCHPS
Køb med garanti
| Spændingsvurdering - DC: | 500V |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse - AC: | 500V |
| Serie: | FWH |
| Responstid: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Bolt |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smeltning I²t: | 210 @ Unknown Test |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | FWH-60B |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Funktioner: | - |
| Beskrivelse: | FUSE 60A 500V AC TAG |
| Nuværende vurdering: | 60A |
| klasse: | - |
| Brydeskapacitet @ Nominel spænding: | 200kA AC, 50kA DC |
| Godkendelser: | CE, UR |
| Applikationer: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |