Købe HAC60A150H-10 med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Belastning: | 48 ~ 660 V |
|---|---|
| Spænding - Indgang: | 150 ~ 270VAC |
| Afslutningsstil: | Stud |
| Leverandør Device Package: | - |
| Serie: | HAC |
| Relæ Type: | Contactor |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Hockey Puck |
| Output Type: | AC |
| On-State Resistance (Max): | - |
| Monteringstype: | Chassis Mount or Panel Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | HAC60A150H-10 |
| Load Current: | 150A |
| Udvidet beskrivelse: | Solid State Contactor SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck |
| Beskrivelse: | SOLID STATE RELAY 600 V |