Købe HHR med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding: | 32V |
|---|---|
| Afslutningsstil: | Wire Leads |
| Serie: | - |
| Andre navne: | 283-3958 HHR-ND |
| Orientering: | - |
| Antal kredsløb: | 1 |
| Monteringstype: | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 3 Weeks |
| Producentens varenummer: | HHR |
| Sikringstype: | Holder |
| Sikringstype: | Blade |
| Sikringsstørrelse: | 0.76" L x 0.207" W x 0.752" H (19.3mm x 5.25mm x 19.1mm) |
| Til brug med / relaterede produkter: | ATC, ATO |
| Udvidet beskrivelse: | Fuse Holder 20A 32V 1 Circuit Blade |
| Beskrivelse: | FUSE HOLDER BLADE 32V 20A |
| Nuværende vurdering: | 20A |
| Kontaktmateriale: | Brass |
| Kontakt Afslut: | Tin |
| Email: | [email protected] |