Købe HM17-895820LF med BYCHPS
Køb med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerance: | ±20% |
| Leverandør Device Package: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.307" Dia (7.80mm) |
| Afskærmning: | Unshielded |
| Serie: | HM17 |
| Vurderinger: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Core: | - |
| Producentens varenummer: | HM17-895820LF |
| selvinduktion: | 82µH |
| Højde - Siddende (Max): | 0.374" (9.50mm) |
| Frekvens - Test: | 100kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 82µH Unshielded Wirewound Inductor 1A 160 mOhm Max Radial |
| Beskrivelse: | FIXED IND 82UH 1A 160 MOHM TH |
| DC-resistens (DCR): | 160 mOhm Max |
| Nuværende vurdering: | 1A |