Købe HM56-10100R15LF med BYCHPS
Køb med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerance: | ±15% |
| Leverandør Device Package: | - |
| Størrelse / Dimension: | 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm) |
| Afskærmning: | Shielded |
| Serie: | HM56 |
| Vurderinger: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Emballage: | Bulk |
| Pakke / tilfælde: | Radial |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Core: | Ferrite |
| Producentens varenummer: | HM56-10100R15LF |
| selvinduktion: | 150nH |
| Højde - Siddende (Max): | 0.394" (10.00mm) |
| Frekvens - Test: | 100kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | - |
| Udvidet beskrivelse: | 150nH Shielded Wirewound Inductor 68A 0.6 mOhm Radial |
| Beskrivelse: | FIXED IND 150NH 68A 0.6 MOHM TH |
| DC-resistens (DCR): | 0.6 mOhm |
| Nuværende vurdering: | 68A |
| Nuværende - Mætning: | 100A |
| Email: | [email protected] |