Købe ISL33003IUZ-T med BYCHPS
Køb med garanti
| Spænding - Forsyning: | 2.3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Buffer, Accelerator |
| Leverandør Device Package: | 8-MSOP |
| Signalkonditionering: | - |
| Serie: | - |
| Emballage: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Produktion: | 2-Wire Bus |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal kanaler: | 2 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid: | 6 Weeks |
| Producentens varenummer: | ISL33003IUZ-T |
| Input: | 2-Wire Bus |
| Udvidet beskrivelse: | Buffer, Accelerator 2 Channel 8-MSOP |
| Beskrivelse: | IC ACCELERATOR I2C HOTSWAP 8MSOP |
| Forsinkelse: | - |
| Datahastighed (Max): | - |
| Nuværende - Forsyning: | 4mA |
| Kapacitans - Indgang: | 10pF |